KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886286

nr 1488 6286

Carl Hallström

(1850-1929), Sverige

Oljemålning, Insjölandskap med hus. Signerad. Olja på duk, 64x95, oramad

Carl Hallström, svensk bildkonstnär född 1850, död 1929.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 september 2022
kl 19:46:29

5/9 18:14:07 1      Vinnande bud

Carl Hallström

Läs mer om Carl Hallström